BMI
Wskaźnik Masy Ciała

Twój Wzrost
w centymetrach
Twoja Waga
w kilogramach


Twoje BMI TO:

Komentarz:Moja Dieta
Kategorie

Archiwum miesiąca Luty 2013

Biegaj i zyskaj szczupłą sylwetkę

poniedziałek, 25 Luty 2013

            Ciepłe dni już co raz bliżej, a my po okresie jesienno – zimowym zastanawiamy się jak szybko wrócić do formy i jednocześnie zgubić zbędne kilogramy. Zdrowa dieta zdecydowanie pomaga w walce o szczupłą sylwetkę, jednak aby poprawić ogólną kondycję organizmu, warto regularnie poświęcić kilka chwil na aktywność fizyczną, na przykład bieganie.

Istnieje wiele poglądów na temat skuteczności gubienia zbędnych kilogramów podczas biegania, jednak nie wszystkie są słuszne.

Dziś podpowiadamy, jak biegać, żeby już za kilkanaście dni zobaczyć pierwsze efekty wiosennego treningu biegowego.

 

Znajdź dobrą motywację, wyznacz sobie cel

 

            Większość z nas niejednokrotnie podejmowała próbę zrzucenia zbędnych kilogramów. Niestety wiele nieskutecznych prób kończy się na postanowieniu „od poniedziałku”, czy „od pierwszego dnia miesiąca”, a kiedy wyznaczony dzień nadchodzi, powzięte plany przechodzą w niepamięć.

Pierwszym dużym krokiem do twojego sukcesu jest wyznaczenie sobie celu i odpowiedniej motywacji. Jeśli masz do zrzucenia niewiele kilogramów, od celu dzieli cię prawdopodobnie kilka tygodni. Natomiast jeśli chcesz pozbyć się kilku – kilkunastu kilogramów, musisz przede wszystkim dać sobie czas.

Najlepiej, abyś wyznaczała sobie małe cele – małymi krokami szybciej dojdziesz do zaplanowanej wagi, a twoje próby nie skończą się jedynie na marzeniach o szczupłej sylwetce.

Dobrze, jeśli znajdziesz sobie motywację – niech to będzie coś twojego, coś co będzie ciebie mobilizować do treningów i powstrzymywało przed chęcią szybkiego zrezygnowania z zaplanowanych ćwiczeń na świeżym powietrzu. (więcej…)

Protected with SiteGuarding.com Antivirus