BMI
Wskaźnik Masy Ciała

Twój Wzrost
w centymetrach
Twoja Waga
w kilogramach


Twoje BMI TO:

Komentarz:Moja Dieta
Kategorie

Serwis powstał z myślą z propagowaniu zdrowego stylu życia i zdrowego jedzenia. Znajdziecie tutaj wiele przepisów na diety, nie tylko te odchudzające, ale przede wszystkim te, które pomogą wam zaprowadzić ład na stałe w waszych nawykach żywieniowych.  Bardziej skupiamy się na dietach długofalowych, unikając zagrożeń jakie mogą występować w stosowaniu drakońskich i intensywnych dietach.  Stawiamy tym samym na długotrwałe efekty proponowanych diet, bez efektu jojo,  braku energii, wygłodzenia organizmu. Proponowane rozwiązania mogą mieć również wpływ na twój stan zdrowia, pomożemy Ci w taki sposób skonstruować dietę, oby nie zabrakło twemu organizmowi, żadnego z ważnych mikroskładników i witamin.

Na naszym blogu znajdziesz również diety, które pomogą uwolnić Ci się z nałogu nikotynowego. Stawiamy tym samym na holistyczną koncepcję odżywiania, która wpływa również na inne sfery naszego życia uwolnienie się od niezdrowych nawyków i nałogów,  da nam energię i zmotywuje do aktywności fizycznej.

Strona prowadzona jest przez praktyków zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Nie jesteśmy lekarzami, dietetykami. Blog zawiera tylko nasze subiektywne sugestie i sprawdzone tylko przez nas sposoby na odchudzenie i nasze koncepcje zdrowego odżywiania. Stosujesz wszelkie opisane diety i praktyki wyłącznie na swoją odpowiedzialność.

Niemniej jednak mamy nadzieję, że wszelkie artykuły zgromadzone w serwisie okażą się pomocne dla Was i wzbudzą refleksję na temat prowadzonego przez Was stylu życia. Mamy głęboką nadzieję, że pozwoli to każdemu z Was wypracować indywidualny pomysł w jaki sposób zacząć zdrowo żyć. Życzymy sukcesów i zapraszamy do komentowania i dzielenia się własnymi spostrzeżeniami i doświadczeniami!

Protected with SiteGuarding.com Antivirus